Сергей Александрович хвана ЦСКА на куката

Публикувано на: 02.02.2010 19:38

©fcvolgann.ru
И 1:0
ЦСКА загуби с 0:1 от четвъртия във втория ешалон на Русия, нижниновгородския Волга.

В 73-ата минута Сергей Виноградов се възползва от груба грешка на Иван Караджов и наказа българските "армейци". 28-годишният опорен халф на руснаците влезе, като резерва през втората част на двубоя. В 80-ата и 83-ата минута руснаците пропуснаха чрез Яшин и отново чрез Виноградов да довършат българския тим, но Караджов се реабилитира.

Митко Илиев имаше шанс да изравни, но ударът му от малкото наказателно поле мина над напречната греда. В 98-а минута бе последния шанс за ЦСКА да вкара, но в последния момент защитник изби топката от краката на Руи Мигел.

В интерес на истината възпитаниците на треньора Сергей Александрович Передня имаха и други възможности да накажат тима на ЦСКА. Передня е особен психолог. Докато вчера "червените" отиграваха какви ли не упражнения, то руснаците се пуснаха в почивка из Анталия. За разлика от своите момчета Сергей Александрович хвърли въдица и спечели уважението на всички с богат улов.В риболова компания му правеше част от треньорския щаб и някои играчи.

Любопитен, но и неприятен момент от мача е, че електрозахранването прекъсва на няколко пъти поради токови удари, а наоколо единственото осветление бяха мълнийте в небето.

Може би резултатът няма значение, но урокът си остава. Виноградов (виноград в превод е грозде) заряза "лозичките" на ЦСКА ден след Свети Трифон, а бившият нападетел и изключително млад специалист Сергей Александрович хвана на куката едра "червеноперка". Не може да не му се признае - стил Димитър Пенев в Русия.

Наставникът на ЦСКА коментира нещата около отбора веднага след края на контролната среща с руския Волга.

„От двете контроли използваме две различни схеми на игра. В първият мач играхме 4-2-3-1, а във втория мач 4-3-1-2, но се представихме с променлив успех. Днес записахме две слаби полувремена. За нас има още много работа, докато се подготвим на ниво. В България използвахме схема 4-4-2, в която се видя, че сме по-добри. Все пак сме в началото на подготовката и е нормално да се допускат грешки. ЦСКА разполага с играчи, които са готови да помогнат за спечелването на шампионската титла. От новите попълнения още нямам никакви наблюдения за Елиот Гранден”- заяви Йоан Андоне.

ЦСКА - Волга 0:1
0:1 Виноградов 73'

ЦСКА (първо полувреме): 12.Иван Караджов, 52.Йордан Минев, 19.Апостол Попов, 15.Иван Иванов, 31.Румен Трифонов, 17.Флорентин Петре, 21.Коста Янев, 5.Тодор Янчев, 8.Тодор Тимонов, 23.Даниел Панку, 99.Дормушали Саидходжа

ЦСКА (второ полувреме): 12.Иван Караджов, 6.Кирил Котев, 2.Павел Виданов, 19.Апостол Попов, 31.Румен Трифонов (4.Костадин Стоянов 64), 52.Йордан Тодоров (18.Борис Галчев 84), 14.Светослав Петров, 73.Иван Стоянов, 77.Спас Делев (16.Алваро Нобле 94), 10.Руи Мигел, 9.Димитър Илиев (22.Мишел Платини 82)