Валери Домовчийски с първи гол за сезона

Публикувано на: 30.10.2008 00:18

Автор: Петко Борисов

©Ройтерс
Нападателят на Херта Валери Домовчийски отбеляза първия си гол за този сезон в Бундеслигата, след като се разписа при успеха на тима от Берлин срещу Хановер с класическото 3:0.

Бившият младежки национал се появи на терена в 87-ата минута, заменяйки голмайстора на отбора Марко Пантелич, и само три минути по-късно оформи крайния резултат след пас на Андрей Воронин.

Другите две попадения за Херта бяха дело именно на сърбина и украинеца, които се разписаха през второто полувреме на срещата - съответно в 62-ата и 84-ата минута.

Досега бившият нападател на Левски е изиграл общо 36 минути от началото на сезона в петте мача, в които е участвал.

В края на миналия сезон пък Домо отбеляза последния гол във вратата на легендарния вратар на Байерн Оливер Кан при загубата на Херта от баварците с 1:4 през май.