Гранден вдъхнови ЦСКА за 4:1 над Спортист

Публикувано на: 13.03.2010 21:11

ЦСКА победи с 4:1 гостуващия Спортист (Своге) в мач от 18-ия кръг на „А” група, като по този начин се изравни на върха в класирането с лидера Литекс. "Оранжевитe" обаче са с мач по-малко.

В 25-ата минута ново попълнение на „червените” Елиот Гранден се разписа за 1:0 с красив удар горния ляв ъгъл. Десет по-късно французинът беше изведен в добра стрелкова позиция, но вместо да стреля подаде към капитана Янчев, който отбеляза за 2:0.

Седем след това и Флорентин Петре записа името си сред голмайсторите за домакините, оформяйки преднината на ЦСКА на 3:0. За 4:0 вкара Даниел Панку след точно изпълнена дузпа в 83-ата

В последната минута на срещата Спортист отбеляза почетно попадение, след като от единайсетметров наказателен удар се разписа Марин Петров. Спортист остава на 15-а позиция в подреждането.

Интересното е, че дузпите и за двата отбора бяха повече от измислени. За това признаха и играчите, но...

Етикети: ЦСКА, спортист