Миньор (Пк) надви Вихрен с 1:0

Публикувано на: 01.11.2008 16:57

Автор: Светлин Костов

©Нетинфо
Миньор (Перник) постигна трудна победа с 1:0 като гост на Вихрен. Единствения гол в срещата вкара Петър Петров в 55-ата минута.

Перничани започнаха срещата силно, като с удари на Господинов и Хазуров опитаха да застрашат вратата на санданчани. Постепенно обаче домакините влязоха в ритъм и на свой ред създадоха няколко положения. Въпреки пропуските пред двете врати резултатът до края на полувремето се запази нулев.

Втората част отново започна по-добре за миньорци, които атакуваха по-остро и стреляха с повече концентрация към Лучини. Така в 55-ата минута натискът им даде резултат. Петър Петров от около 15 метра изпрати топката в горния ляв ъгъл на Лучини за 1:0.

След попадението Вихрен се пренесе в половината на Миньор. Непрестанните им удари и опити да преодолеят Иво Иванов обаче бяха безуспешни, а с това и резултатът остана непроменен.