Колев и Желев загубиха от Униреа на Петреску с 1:3

Публикувано на: 07.11.2008 23:03

Автор: Гаро Тахмисян

©Проспорт
Живко Желев
Оцелул със Стоян Колев и Живко Желев в състава загуби с 1:3 от Униреа. Нашите нямаха никакъв шанс срещу организираната игра на домакините, водени от известния, особено на Албиона, Дан Петреску.

Пеня откри резултата за Оцелул в 51-ата минута, но само две  по-късно Падурету изравни. След още 120 секунди пък Балан вкара за 2:1. Крайния резултат оформи Даналаче в 83-ата минута. В края на мача за втори жълт картон бе изгонен Апостол от състава на Унирея.

Треньорът на Оцелул, известният и у нас Петре Григораш, не скри разочарованието си след мача, но трябваше да признае показаната класа на тима от Урзъчени.

Униреа се изкачи на първото място във временното класиране на румънската лига, но Динамо (Б) е с мач по-малко.