Вихрен загуби благотворително от Локомотив (Пловдив)

Публикувано на: 20.01.2011 19:35

©fcvihren.com
Вихрен (Сандански) загуби първата си контролна среща за 2011 г. с 1:2 от елитния Локомотив (Пд). Проверката се игра на градския стадион в Сандански и беше с благотворителна цел.

Още в 7-ата минута пловдивските „железничари” излязоха напред в резултата. Тогава Боян Дойкич се възползва от центриране от фаул отляво и с глава вкара във вратата на Вихрен.

В 16-ата минута юношата на Славия Мартин Станкев бе най-съобразителен след разбъркване в наказателното поле на Локо (Пд), стреля остро по тревата и изравни резултат за радост на феновете на домакините.

Елитният отбор на Локомтоив (Пд) стигна до победното попадение в 72-ата, когато главния съдия Иван Бабанов отсъди дузпа за нарушение срещу Коцев в наказателното поле срещу Йордан Тодоров. Домакините имаха претенции към арбитъра, но той бе категоричен.

Здравко Лазаров копна от бялата точка топката в средата на вратата, а вратарят плонжира - 1:2.

Етикети: Вихрен, фенове