ЦСКА започна 2011 с класика срещу Вихрен

Публикувано на: 24.01.2011 17:03

©cska.bg
ЦСКА постигна победа в първия си мач за 2011 година. В приятелски двубой с Вихрен (Сандански), игран в Ксанти, "червените" спечелиха с 3:0.

След четвърт час игра Коста Стоянов откри резултата, но голът беше отменен заради засада. Все пак осем по-късно отново защитникът беше на вярното място, засичайки центриране към наказателното поле за 1:0.

В 33-ата минута се наложи Сашо Тонев да бъде заменен от Трекаричи заради контузия. Все още не е ясно колко сериозна е травмата на юношата на клуба. Малко след влизането си аржентинецът можеше да се разпише, но Бахтерлиев спаси.

Все пак в 40-ата стражът остана безпомощен при центриране на Галчев от пряк свободен удар. Никой не засече топката, което подлъга вратаря и кълбото се озова в мрежата му за 0:2.

В самото начало на второто полувреме Станко Йовчев центрира отдясно в наказателното поле на Вихрен. Там нисичкият Спас Делев надскочи всички и с глава оформи класическия успех за ЦСКА.

На полувремето треньорът на "армейците" Милен Радуканов смени целия титулярен състав. В това число и започналия като титуляр Каптиев, за когото се твърди, че не е одобрен. Във Вихрен пък бяха извършени само пет промени на полувремето и през втората част.