Лудогорец победи шампиона в тристранен турнир със Симитли

Публикувано на: 26.01.2011 17:44

©pfclitex.com
Шампионът Литекс победи Септември (Симитли) с 2:0 в приятелска среща, която бе част от тристранния блиц-турнир, който се проведе в село Вълково. По-рано през деня „оранжевите" инкасираха загуба с 0:1 от хита в Източната „Б" група Лудогорец (Разград).

Двубоят със Септември започна с преимущество на Литекс, които можеха да открият резултата още в 10-ата минута, когато Нифлор свали топката към Диуф, но ударът на нападателя премина на метър от гредата на вратата на Септември.

В 26-ата минута Том центрира от корнер, а Папе Диуф се извиси над всички и с глава прати топката в мрежата - 1:0. 10 минути по-късно Георги Миланов центрира, а Нифлор с глава оформи крайния резултат. По регламент срещата продължи само 45 минути.

Така хитовият Лудогорец спчели турнира след 0:0 със Симитли и дръпна самочувстви от победата над шампиона.