Тежка загуба за ЦСКА на "Лаута"

Публикувано на: 21.05.2011 22:06

©news24.bg
Локомотив (Пд) победи ЦСКА с 4:1 в мач от 29-ия  кръг на "А" група. С успеха "смърфовете" събраха 49 точки и все още имат шанс за място в Европа. ЦСКА остава на третата позиция с 58.

Срещата започна много динамично и още в 3-ата минута Александър Тонев центрира отляво, намирайки капитана на "червените" в този мач Емил Гъргоров, който откри резултата.

Домакините реагираха като ужилени и в 9-ата минута Мартин Кавдански изравни резултата, след като се възползва от центриране от пряк свободен удар изпълнен от Здравко Лазаров.

В 15-ата минута Локомотив обърна развоя на срещата с втори гол. Джереми Родригес се възползва от грешка в отбраната на ЦСКА. Александър Тонев и Стоянов не се разбраха и Родригес направи резултата 2:1. Три минути по-късно Христо Златински вкара нов гол за "смърфовете", но останаха съмнения за засада.

В 70-ата отново той фиксира крайното 4:1. Това е втора загуба за "червените" под ръководството на Милен Радуканов.