Публикувано на: 25.05.2011 09:57

©dailymail.co.uk
Фъргюсън и питомците му се снимаха в съблекалнята
Бенефисът на Гари Невил отново събра едно от най-успешните поколения в историята на Манчестър Юнайтед, наречено Бебетата на Фъргюсън.

Защитникът изигра последния мач в кариерата си срещу Ювентус на "Олд Трафорд". Торинци спечелиха с 2:1. Отново в един отбор играха братята Гари и Фил Невил, Райън Гигс, Дейвид Бекъм, Ники Бът и Пол Скоулс.

Бекъм пристигна специално от САЩ за прощалния двубой на най-добрия си приятел и отново облече червения екип на Юнайтед. Той бе близо и до отбелязването на гол от пряк свободен удар.

Уейн Рууни изведе домакините след пас на Гигс, а Симоне Пепе изравни. Броени минути преди края Мануел Джиандонато направи 2:1. Гари Невил бе заменен в 83-тата минута и изпратен подобаващо по този начин от почти пълните трибуни на "Олд Трафорд".

Сега Невил ще си изкарва хляба като телевизионен коментатор.