Христо Янев игра 15 минути при загуба на Гренобъл за купата

Публикувано на: 25.09.2008 11:53

Автор: Петко Борисов

©Интернет
Христо Янев влезе като резерва в 105-ата минута при загубата на Гренобъл с 2:3 от Нанси в мач за купата на Франция. Срещата се реши в продълженията, като победата донесе Крис Малонга в третата минута на допълнитленото време.

Елитните Олимпик (Марсилия), Лил, Лориен и Сен Етиен изненадващо също отпаднаха в третия кръг от надпреварата.

Марсилци загубиха с 0:1 от Сошо, който е на последното място в класирането на френското първенство и няма спечелена точка от началото на сезона, след гол на турчина Мевлут Ердин в 75-ата минута.

Сeн Етиен отстъпи на Гинган с 1:4, а Лил бе победен с 2:4 след изпълнение на дузпи от Монпелие.

Напред продължава носителят на трофея Пари Сен Жермен, който победи като гост с 1:0 Монако с попадение на Фабрис Панкрат в 35-ата минута.

Шампионът Лион и вицешампионът Бордо ще се включат в турнира от следващия кръг.