Ромарио - 3, Леонард Добре - 3, Лудогорец-Спортул 4:3

Публикувано на: 14.07.2011 17:51

©Пресслужба Лудогорец
Лудогорец участва в уникална голеада в контролата си срещу изпадналия от румънския елит Спортул (Студенецк).

Между 7-ата и 15-ата минута разградчани завихриха истинска голова буря в Инсбрук (Австрия) и поведоха с 3:0, след попадения на 21-годишния бразилец Ромарио. Не онзи великият, един все още непознат Ромарио.

В 37-ата минута северните съседи намалиха чрез Леонард Добре, но в 41-ата Иванов направи събитията сякаш отново безнадеждни за румънците.

През второто полувреме обаче дойдоха двете звездни минути на роденият през 1992 година Леонард Добре и в 68-ата и 70-ата минута оформи хет-трик, а резултатът придоби по-паритетен вид - 4:3.

В 19 часа нова селекция на Ивайло Петев ще изиграе втори мач за деня, но срещу бронзовите медалисти в Румъния от Васлуй. Припомняме, че за Васлуй се състезава Живко Миланов.