Ботев (Враца) приключи победно 2011 година

Публикувано на: 06.12.2011 15:42

©botevvratza.com
Бетев (Враца) приключи годината с победа. Днес момчетата от Града на ботевата слава победиха в контрола Бдин (Видин) с 2:1 във Видин.

Головете за победителите паднаха в двете полувремена. Врачани поведоха с гол от дузпа на Николай Николов-Джакстъра, а победното попадение падна пет минути преди края, когато преотстъпеният от Литекс халф Атанас Димитров-Малкия Джаич се възползва от центриране и остави приповдигнато настроението в лагера на Ботев. Домакините изравниха за 1:1 също от дузпа, според свидетели на мача - категория "смешна". През втората част от двубоя се изявиха предимно юноши на клуба. След гола на Димитров Гайдарски от Ботев удари Ивайло Иванов от Бдин и бе изгонен с червен картон.

В сряда играчите ще бъдат пуснати във ваканция, а най-вероятно ще се знае и новият старши треньор. Според някои информации, като фаворити се очертават Димитър Тодоров и Тони Здравков, но не е изключено да се стигне до съвсем изненадващ вариант, който не е спряган до мoмента.

Отборът се събира за начало на подготовката за пролетния полусезон на 5 януари 2012 година.

Етикети: Ботев, Враца, фенове