Пената: На един от младите му взех картечницата

Публикувано на: 20.02.2012 19:25

Треньорът на ЦСКА Димитър Пенев отново направи култово изказване след мачовете с Ал Ахли и Ал Насър, които се проведоха в две полувремена по 45 минути. Стратега призна, че е разочарован от представянето на защитата и халфовата линия. В първия мач с Ал Ахли "червените" загубиха с 0:1, а във втория се наложиха със същия резултат.

"Недоволен съм от представянето на защитата и средната линия. Надявам се да можем да наложим корекциите. Отборът още не е завършен, тъй като чакаме 2-3 нови. До подновяването на "А" група дано успеем да приключим със селекцията.

Доволен съм от младите. Някои от тях се снимаха с автомати и сега е трудно да се разговаря с тях. Един трябваше да му вземам картечницата", обясни Пената.