ЦСКА разстреля финално Ал Ахли в Бенгази с 2:0

Публикувано на: 22.02.2012 18:08

ЦСКА този път не допусна изненада и победи водещия либийски тим Ал Ахли от Триполи с 2:0 в първия мач от турнира в Бенгази "Мъчениците на 17 февруари". Мачът в блиц-турнира бе 45 минути. След малко започва вторият мач на армейците за деня срещу домакините от Ал Насър, след което е закриването на турнира и официалното награждаване. Именно от Ал Ахли загубиха армейците в понеделник с 0:1.

Головете на победата срещу Ал Ахли вкараха Борис Галчев от прак свободен удар в 18-ата минута и Слави Костов (втори за него в състезанието) в последната 45-а.

Преди попадението на Галчев отлична възможност да открие имаше румънският халф Джорджан Паун, но изстрелът му не намери вратата, след отлично центриране на Адемар.

Жълти картони получиха Бандаловски и Паун за твърди влизания.

Двубоят започна с 40 минути закъснение.

ЦСКА стартира в мача срещу Ал Ахли със състав: Райс Мболи, Иван Бандаловски, Ангел Грънчов, Илиас Хадад, Адемар Жуниор, Борис Галчев, Николай Дюлгеров, Джорджан Паун, Станислав Костов, Антон Карачанаков, Нджонго Присо.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ и от втория мач срещу Ал Насър!