"Винкелите" удариха болезнено Литекс в Ловеч

Публикувано на: 07.04.2012 17:24

©pernik24.bg
Илиян Илиев
Литекс направи неочаквано грешна стъпка и направи трудно равенство в Ловеч с Миньор- 2:2. Така "винкелите" спънаха два от претендентите за шампион, при това като гости. Вече го победиха Левски на "Герена" с 1:0.

Загубените точки от Литекс изключително трудно ще оставят отбора в голямата игра. Очаква се Лудогорец да няма проблеми с Ботев (Враца), а ако Черноморец се справи с Черно море, то оранжевите отново ще излязат от челната тройка.

За перничани, които от 64-ата минута играха с човек по-малко точни бяха Стойчев(27) и Брахими (57). За домакините отново точен бе Никасио едва в 85-ата минута на двубоя. До равенство се стигна с гол на Светльо Тодоров в третата минута от даденото продължение на мача от...дузпа.

От състава на Миньор за втори жълт картон бе отстранен Илиян Илиев.