Чочев продължава да троши рекорда си с Чавдар(Етрополе)

Публикувано на: 21.10.2012 19:32

Единият от двамата е Чочев.
Седмия си гол в шести пореден мач от 8 кръга в Б група реализира днес Ивайло Чочев, 19-годишният капитан на Чавдар (Етрополе). Младите момчета от тима на петър Пенчев гостуваха на Видима-Раковски и направиха 1:1 в Севлиево при явно неадекватно съдийство на Баялцалиев-Младши.

Ангел Русев от домакините вкара в 40-ата минута на двубоя и даде някакви надежди на домакините, които се прибраха на почивката с аванс.

в 65-ата минута Ивайло Чочев се възползва от недобра намеса на вратаря на домакините и отново опъна мрежата на съперника, ритуал, който не е спирал да прави от два месеца насам. Неслучайно младежкият национал е обект на интерес на отбори от западни шампионати.

Етрополци могат да съжаляват, че не използваха открилите се шансове до края на мача срещу видима, защото след загубата на водача Спартак (Плевен) с 0:2 от Банско, щяха да се доближат на 3 точки от върха. Срещу Плевен пък реализира бившият десен външен халф на етрополци Петър Тончев, който вече се състезава за Банско.