Балъков стартира с победа начело на Черноморец

Публикувано на: 13.01.2009 20:56

©Ройтерс
Красимир Балъков започна с победа в новия си отбор Черноморец. Тимът му се наложи в първата си контрола за годината над Равда с 2:0. И двата гола за победата паднаха през втората част, а техен автор стана Костадин Дяков, предава "Дарик радио".

В 52-ата минута Пламен Крумов проби отдясно, подаде към Божилов, който се измъкна от противника си и пусна топката в наказателното поле към Дяков, който стреля силно и откри 1:0. В 55-ата мин. отново Крумов се освободи по перфектен начин от защитата на Равда. Той надбяга двама бранители и подаде на Дяков, който на празна врата удвои, и съответно оформи крайния резултат.

През първото полувреме Балъков пусна в игра един състав, а през второто други 11 футболисти. През всичките 90 минути и двата отбора играха много коректно, и главният съдия Атанас Димитров отсъди само няколко фаула.