Телкийски донесе победата на Апоел (ТА)

Публикувано на: 28.09.2008 11:56

Автор: Петко Борисов

Телкийски гледа как играч на гостите от Петах Тиква стреля към вратата на тима му
Полузащитникът на Апоел (Тел Авив) Димитър Телкийски донесе успеха за тима си срещу Апоел (Петах Тиква) с 3:2 с гола си в 87-ата минута на мача.

Гостите поведоха след гол на Хатцериа в 24-ата минута, но след почивката Мечо и компания обърнаха резултата в своя полза.

Първо Йабоа вкара за 1:1 в 58-ата минута, а Зехави отбеляза за 2:1 в 71-ата минута.

Футболистите от Петах Тиква изравниха с ново попадение на Хатцерия в 73-ата минута, но три минути преди края бившият халф на Левски бе точен за 3:2, с което донесе успеха за тима си.

Така Апоел (Тел Авив) се изкачи на 5-о място в класирането на израелското първенство с актив от 6 точки.