Реал (Мадрид) с домакински обрат срещу Осасуна

Публикувано на: 18.01.2009 20:24

©marca.com

Реал (Мадрид) постигна домакински обрат и се добра до победата с 3:1 над последния в класирането Осасуна в мач от 19 кръг на Примера дивисион. По този начин “белия балет” се върна на второто място в класирането, на 12 точки зад Барселона.

Воденият от Хосе Антонио Камачо тим взе шокираща преднина в 20-ата минута, когато иранецът Накунам надскочи Фабио Канаваро, за да засече центрирането на Ярослав Плашил в мрежата на Касияс.

Грешка на вратаря Роберто Фернандес позволи на Реал да изравни веднага след почивката, когато се разписа Серхио Рамос. Скоро след това Гонсало Игуаин даде аванс на “белия балет”, а Робен се разписа в добавеното време.

Виляреал се качи на пето място след 2:0 над Майорка, Бетис надигра Валядолид с 3:1, а Малага разби Еспаньол с 4:0 и се качи на шестото място.