Левски оцеля в Ловеч при съдийска рокада

Публикувано на: 03.04.2013 20:01

©БНТ
Моментът на принудителната съдийска смяна в 75-ата минута
Левски се класира щастливо на 1/2-финалите на турнира за купата на България. Отборът на Литекс спечели заслужено с 2:1 реванша, но с общ резултат 2:2 приключи участието си в надпреварата.

Интересното е, че след втория гол на домакините в 75-ата минута главният съдия Станислав Тодоров получи медицинска помощ. Смед няколко монути обаче стана ясно, че той не може да продължи. Така на терена се появи неговият заместник Александър Костадинов. Иначе ловчанлии поведоха чрез Измаил Иса, който сам срещу Пламен Илиев не сбърка.

Гостите от София откриха резултата в края на първото полувреме с прострелен изстрел на Дъстли Мюлдер. В началото на втората част към капитанът на Литекс Георги Миланов възстанови равенството и даде надежда на своя тим. Попадението на Иса обаче се оказа последно, въпреки че на няколко пъти момчетата в "оранжево" бяха много близо до така ценното трето.