Левски се излага срещу Видима, фен предлага цигара на Гошо Петков

Публикувано на: 31.01.2009 15:32

©БГНЕС

Левски направи нулево равенство в контролна среща с Видима Раковски, която се игра на основния терен на стадион “Георги Аспарухов”.

Срещата няма да се запомни с качеството на игра на футболистите на двата тима, отколкото с опита на фен на “сините” да нахлуе на терена с цигара в устата.

15 минути преди края на срещата запалянкото прескочи оградата на трибуните и се бе отправил към вратаря Георги Петков и сякаш искаше да му даде да си дръпне.

По-рано днес тим на Левски съставен от играчи родени през 1989, 1990 и 1991 г. направи 1:1 с отбора на Витоша (Бистрица).

Един час на терена за аматьорския тим престоя и кметът на София Бойко Борисов. Тимът от Бистрица поведе с гол на Тодоров в 62-ата минута, а пет по-късно Цачев изравни за “сините” от дузпа.