Стойчо Младенов поздрави играчите за характера

Публикувано на: 24.08.2013 20:25

Стойчо Младенов
Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов заяви след равенството на отбора си с Локомотив (София), че в този мач тимът му не е показал лицето, което той иска да вижда.

В мач от шестия кръг на първенството Локомотив (София) и ЦСКА завършиха 1:1 на стадион "Локомотив”.

След двубоя пред НЮЗ7 треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов каза, че е доволен от представянето на тима след почивката. Специалистът поздрави играчите си за характера, който са показали и са стигнали до точката с човек по-малко. Младенов отбеляза, че през първото полувреме играчите му са се подвели по играта на Локомотив, а съперника с един удар е стигнал до гол. Треньорът каза още, че на почивката са били направени нужните корекции и отборът чувствително е подобрил представянето си.

Младенов отбеляза още, че играчите му от мач на мач продължават да се сработват и да влизат в нужната кондиция, като добави, че има още много работа за да види това, което иска той като отбор.