Румъния до 17 смачка България в Букурещ

Публикувано на: 28.08.2013 21:57

Националният отбор на Румъния до 17 години смачка връстниците си от България с 4:0, в мач от турнира "Румъния трофи 2013" с участието още на Шотландия и Чехия.

Нашите момчета победиха шотландците преди два дни с 1:0, но днес бяха абсолютно безпомощни и бавни срещу домакините в Букурещ.

Показателно е, че през втората част вратарят и капитан на отбора Димитър Митов бе обстрелван приблизително по веднъж на две минути и бе най-споменаването име от коментаторите на местната телевизия. Стражът на Чарлтън извади каквото можа, помогна с каквото можа, но при шашардисаната защита пред себе си на практика нямаше шанс да задържи резултата в по-приемливи граници.

Истината е, че полевите играчи изключително трудно стигаха до втори пас и топката бе в румънските момчета в 80 процента от игровото време. Тревожен дисбаланс на силите в този мач. Двубоят от трибуните изгледа легендата на румънския футбол Георги Хаджи.