Косоко изгоря за мача с Литекс

Публикувано на: 22.09.2013 09:40

©Интернет
Омар Косоко
Омар Косоко отпадна от групата на ЦСКА за мача с Литекс. Французинът е с контузия от двубоя с Хасково за купата, когато бе сменен принудително още през първото полувреме. Той ще е готов да започне пълноценни тренировки с ЦСКА от вторник. Това налага промени в стартовия състав на червените за предстоящия двубой с Литекс.

Очаква се по двата фланга на атаката да нападат Марсиньо отдясно и Милисавлевич отляво. Ако това се случи, ще означава две неща. Бразилецът сменя позицията си от единия на другия фронт на атаката, а Милисавлевич ще бъде изтеглен напред. Сърбинът досега действаше като ляв краен защитник. Той няма пропусната минута от началото на сезона. Сигурно е, че и сега ще бъде титуляр, но вече ще има други задачи. Милисавлевич е играл като ляво крило във всеки един от предишните си клубове. Той дойде в ЦСКА от Лудогорец, а преди това носеше фланелката на Рапид Букурещ и Васлуй.

Така като ляв бек ще започне Жереми Фо-Поре. Бившият играч на Черноморец дебютира като резерва миналия кръг срещу Пирин Гоце Делчев, а след това бе титуляр при победата с 6:2 над Хасково за купата.

За поста на десен краен защитник фаворит е Венцислав Василев, а Апостол Попов е втора опция.

Ивайло Чочев ще партнира на Янчев като вътрешен полузащитник, а Емил Гъргоров ще действа като нападател от втора позиция зад гърба на тарана Мамади Сидибе. Гигантът от Мали в трети пореден мач ще води червената атаката, след като бе титуляр при победите над Пирин ГД и Хасково. От групата за двубоя освен контузеният Косоко отпадна и македонският нападател Християн Кировски, чието бъдеще на "Армията" изглежда предопределено.

На двубоя утре се очакват поне 5000 зрители. Цените на билетите са по 7 и 10 лева, допълва информацията "Тема Спорт".