Браво! Юношеските национали се класираха за елитни квалификации

Публикувано на: 17.11.2013 17:12

Автор: Агенция Фокус

Юношеският национален отбор по футбол на България до 19 години се класира за Елитния кръг от квалификациите за Европейското първенство през 2014 година, съобщи сайтът на Българския футболен съюз bfunion.bg.

В последния си мач от първия етап от квалификациите отборът на България завърши 1:1 срещу Албания. Резервата Даскалов откри резултата в мача в 61-ата минута. Пренди в 75-ата минута изравни. От 84-ата минута отборът на България игра с десет души, след като червен картон получи Мики Орачев.

В другия мач от групата Словения и Гърция завършиха 3:3. Тимът на Гърция е победител в групата, а България е на второ място.

Жребият за Елитния кръг от квалификациите ще се тегли 28 ноември в Нион, Швейцария.