Словения би младежите като тъпан на сватба

Публикувано на: 19.11.2013 16:35

©
Младежкият националeн отбор на Словения победи с 5:1 България в европейска квалификация, която се игра на стадион „Берое” в Стара Загора. За българите почетен гол вкара Александър Колев.

Първото попадение отбеляза Матей Пучко в 24-ата минута. Четири минути по-късно Александър Колев изравни. В 34-ата минута Йеленич отново изведе своя отбор напред в резултата, а в 64-ата минута Бенедичич вкара третия гол за словенците. За 4:1 гол вкара Братанович в 74-ата минута. В първата минута на продължението Братанович вкара втория си гол.

Поражението е второ поредно за възпитаниците на Михаил Мадански, след загубата с 2:3 от Дания преди дни. За българския тим следват две гостувания на датчаните и на Естония през септември 2014 година.