Лудогорец отново отупа ПСВ с 2:0

Публикувано на: 28.11.2013 23:57

©Официален сайт
Отборът на Лудогорец победи категорично, като домакин на ПСВ Айндховен с 2:0 в мач от предпоследния кръг в група "B” на турнира Лига Европа. Двубоят се игра пред около 4 000 зрители на Националния стадион "Васил Левски”.

Роман Безяк в 38-ата минута откри резултата в мача. Той завърши бърза контраатака на Лудогорец. За Безяк това бе втори гол в турнира.

В 32-ата минута бе най-опасното положение за гол за ПСВ Айндховен. Вратарят на Лудогорец Владислав Стоянов отрази опасен удар на Локадия.

От 55-ата минута отборът на ПСВ Айндховен игра с десет души, след втори жълт и червен картон на капитана Джефри Брума.

В 79-ата минута с втория си гол в мача Ромен Безяк оформи крайния резултат 2:0 за Лудогорец.

С победата разградчани категорично са първи в групата и ще бъдат поставени в жребия за елиминационната фаза на турнира.