Чочев с нов гол за ЦСКА, Сидибе с първо попадение при 2:0 над Пирин (ГД)

Публикувано на: 08.12.2013 17:58

©cska.bg
ЦСКА постигна победа с 2:0 над аутсайдера в "А" група Пирин (Гоце Делчев). "Армейците" очаквано бяха по-дейния отбор на терена, но стигнаха до само две попадения. Интересното е, че те бяха отбелязани от играчи, появили се след почивката.

Резултата на стадион "Българска армия" откри Сидибе в 56-ата минута, за когото това бе първо попадение в родния шампионат. В 70-ата пък Ивайло Чочев, появил се само шест минути по-рано, открадна топката от Васил Панайотов и сам срещу Юсев отбеляза за 2:0.

До края армейците опитваха да стигнат до ново попадение, но това не се случи. В крайна сметка и двата гола се оказаха достатъчни за успеха днес.

А с него ЦСКА вече има 38 точки и е пети след Ботев (Пд) и Локо (Пд), които са със същия актив от точки. Пирин пък си остава последен с 9 точки.