Щастлив Локо (Сф) с крехък аванс срещу Черноморец

Публикувано на: 13.03.2014 15:59

Локомотив (София) победи с 1:0 Черноморец в първи 1/4-финал за Купата на България.

Александър Бранеков отбеляза единствения гол още в 5-ата минута, което се оказа достатъчно на "железничарите" да вземат крехък аванс от избраниците на Димитър Димитров-Херо. Реваншът на стадион "Лазур" в Бургас е следващата седмица - в сряда от 18:00 часа.

Домакините имаха още положения, като преди паузата на два пъти нацелиха греда. Гостите пък показаха много по-добра игра след почивката и могат да съжаляват, че не достигна поне до ремито. Решаващо се оказа силното представяне на Божидар Митрев, който къде с късмет, къде с умение успя да запази вратата си суха. Силно включ(ване, след дълго прекъсване, направи на позицията на централен нападател Бранимир Костадинов. Именно негов отличен удар с глава от малъгк ъгъл бе избит под гредата от Митрев.

Локо Сф - Черноморец 1:0
1:0 Бранеков (5)

Локо Сф: Митрев, Елтон, Бранеков, Ранджелович, Хаджиев, Махамат, Том (82-Иванов), Раул (72-П.Димитров), Маркиньос, Трифонов, Илиев (58-Генов)

Черноморец: Живкович, Чико Гомес, Тр. Траянов, Дамчевски, Стоянов, В. Траянов, Ангелов (69-Костадинов), Фонсека, Шоколаров, Райков, Бекое (58-Гамаков)