ЦСКА победи Металург Донецк с 3:2

Публикувано на: 07.09.2014 21:08

©Личен архив
Отборът на ЦСКА победи с 3:2 Металург (Донецк)  в контрола, играна пред около 6 000 души на стадион "Българска армия“.

През първата част точни за "червените“ бяха Йоаким и Жуан Фелипе. Украинският тим изравняваше на два пъти с голове на Джордже Лазич и Алешандре, но Неманя Милисавлевич донесе победата за ЦСКА с гол в 78-ата минута.

За Металург игра бившият футболист на "армейците“ Грегъри Нелсън, който се отчете с асистенция.

Преди срещата Велизар Димитров, който бе част от ЦСКА между 2002 и 2008 година, получи специален плакет и тениска от ръководството на „червените“.

При смяната на Нелсън пък през втората част публиката дълго аплодира своя любимец Грегъри Нелсън от тима на гостите, който също развълнувано се отблагодари на феновете за признанието.