Локомотив Пд би Ботев в Коматево (ВИДЕО)

Публикувано на: 03.12.2014 15:03

С два късни гола отборът на Локомотив победи с 2:1 градския си съперник Ботев и така с общ резултат 3:2 "смърфовете" елиминираха "канарчетата" за Купата на България.

Иван Цветков даде аванс с гол през втората част, но последните десет минути Филипов и карагерен обърнаха резултата до безнадеждна за домакините преднина.

В първия двубой Ботев имаше невероятния шанс да изравни в даденото продължение на мача, но днес Съдбата се обърна с лицекъм гостите от "Лаута".

Вероятно това ще бъде последния двубой на Вили Вуцов начело на отбора. Той не се появи и на интурвю пред камерите на притежаващата правата телевизия. Вместо него говори помощникът Антон Велков, който разви теоритя за глобален поглед върху събитита и да не се бърза с уволнения. Той бе категоричен, че вили Вуцов трябва да развие отбора.