Левски отнесе Монтана в реванша за Купата

Публикувано на: 03.12.2014 18:59

©levski.bg
Левски разби с категоричното 4:0 Монтана и с общ резултат 4:2 се класира на 1/4-финалите за Купата на България. Избраниците на Георги Иванов-Гонзо играха на висота днес срещу лидера в "Б" група, поднасяйки радост на феновете си.

Много силен мач изигра Антонио Аниете. Испанският нападател откри от дузпа в 13-ата минута, след което асистира за головете на Аймен Белаид и Валери Домовчийски, центрирайки отлично от корнери, при които защитникът, а след това и нападателят наказаха Ивайло Василев.

Вратарят на Монтана и бивш страж на Левски направи каквото можа, спасявайки редица положения. За нито един от головете Василев нямаше вина, но отбраната пред него беше крайно неубедителна при визитата на "Герена". Показателна беше ситуацията в 90-ата минута, когато Владимир Мичев сгреши по безумен начин и се стигна до 4:0 за "сините" след попадение на Мигел Бедоя.