ЦСКА победи германския Аален с 1:0

Публикувано на: 21.01.2015 17:09

©Светослав Петев, Проспорт.бг
Амансио Фортес
 ЦСКА победи германския Аален с 1:0 в първата си контрола от подготовката в Турция. Единственото попадение реализира Йоахим от дузпа през първата част. Наказателен удар за немския тим, също през първото полувреме, бе спасен от Якуб Дивиш.

Отлично впечатление с изявите си остави новото попълнение Амансио Фортес от Ангола. Играчът с №88 игра с впечатляваща скорост през първата част на мача, отлична техника и взаимодействие с останалите.

За отбелязване е, че играчите в червени фланелки бягаха масово, но не се чу да се подготвят за масово бягство от клуба за неизплатени заплати.

Дебютно директно излъчване от чужбина направи  cska-live.tv

ЦСКА - Аален 1:0

1:0 Аурелиен Йоахим (16-дузпа)

ЦСКА (първо полувреме): Якуб Дивиш, Венцислав Василев, Кристиян Супусепа, Денис Причиненко, Пламен Крачунов, Стивън Сънди, Борис Галчев, Неманя Милисавлевич, Жуан Фелипе, Амансио Фортес, Аурелиен Йоахим

ЦСКА (второ полувреме): Анатоли Господинов, Апостол Попов, Денис Причиненко, Кристиян Супусепа, Тончи Кукоч, Марио Бъркляча, Маркиньос, Тони Силва, Петър Витанов, Серджиу Буш, Стефан Николич