Черно море не остави шанс на Славия на "Тича"

Публикувано на: 27.02.2015 17:27

Черно море победи Славия с 2:0 при подновяването на първенството в "А" група. И двете попадения за "моряците" бяха реализирани от нови попълнения, които в срещата от 20-ия кръг записаха дебют с екипа на варненци в елита.

Опитният полузащитник Петър Златинов отбеляза от малко пресилена дузпа за 1:0 малко преди почивката, превръщавайки се в автор на първия гол в "А" група за 2015 година. При отсъждането на 11-метровия наказателен удар за варненци съдията Ивайло Стоянов показа директен червен картон на Цветомир Панов, с което изнерви и обезкърви "белите".

Включилият се като резерва Себастиан Ернандес пък наказа Георги Петков в 69-ата минута. Както е известно, колумбийският халф заигра в Черно море като преотстъпен от Лудогорец.