Силен Чочев при 2:2 с Торино у дома

Публикувано на: 29.04.2015 23:46

©palermocalcio.it
В изключително оспорван мач Палермо и Торино не излъчиха победител на "Ренцо Барбера", завършвайки при 2:2 в среща от междинния 33-и кръг на Серия "А". Ивайло Чочев започна като титуляр и записа поредния си силен двубой с екипа на "росанерите". Българският национал бе заменен в 69-ата минта, когато на негово място влезе нападателят Андреа Белоти.

Въпреки това обаче Палермо не успя да стигне до трето попадение. Такова бе отменено на гостите в 86-ата минута, след като авторът му Макси Лопес бе извършил нарушение в нападение.

Именно той пък донесе точката на "биковете" с изравнителен гол след точно час игра. Преди това домакините на два пъти повеждаха чрез Роберто Витело в 10-ата и Лука Ригони в 26-ата. Бруно Перес пък се разписа за 1:1 в 13-ата минута.

В класирането сицилианците са на 11-о място с 42 точки. Торино пък е на осмата позиция с 48, на едва три точки от зона "Лига Европа".