Литекс резервира билета на Неспециалния (ВИДЕО)

Публикувано на: 18.07.2015 23:00

©Пресслужба Литекс
Каузата на българския футбол завърши по неспециален начин седмицата, след като допусна загуба с 0:2 в гостуването си на Литекс на старта на "А" група. Шампионът на България през последните четири сезона Лудогорец стана буквално за смях няколко дни след загубата с 0:1 от Милсами и няколко дни преди реванша в Молдова.

Данило Асприля се подигра с милионерите в 26-ата минута, след като започна атака зад центъра, навърза няколко играчи и с удар от границата на наказателното поле принуди Владислав Стоянов да побеснее. Веднага след гола стражът избухна по адрес на хората пред него.

Дали в знак на съпричастност от случващото се на терена след час игра Люпко Петрович беше изгонен. Треньорът на ловчанлии изригна след грубо нарушение на Александър Александров срещу Нунеш. Приближеният до Разград Станислав Тодоров не се поколеба и прати сърбина на трибуните в третия му официален дебют начело на "оранжевите".

И докато мъката в "зелено" продължаваше, краят на срещата наближаваше. Така се стигна в 87-ата минута, в която Диого Виана технично удвои аванса на домакините. Веднага след това обаче той си заслужи втори жълт картон, след като в изблик на радост съблече фланелката си.

Победа за Литекс с 2:0 и отново загуба за Лудогорец на старта на сезона. Но въпросът е дали няма да видим в най-скоро време треньорска смяна предвид неубедителното представяне на отбора откакто начело застана аверът на Специаляния Жозе Моуриньо - Неспециалния Бруно Рибейро? Все пак сме в България.