Чочев с цял мач и жълт картон при 2:4 от Рома

Публикувано на: 04.10.2015 18:01

©mediagol.it
Ивайло Чочев игра цял мач за Палермо при загубата с 2:4 у дома от Рома в среща от 7-ия кръг на Серия "А". Поражението бе под номер 400 за сицилианците, а българският национал завърши двубоя и с жълт картон. Срещата започна катастрофално за домакините, които за по-малко от половин час губеха класически.

Головете за гостите от Рим отбелязаха Миралем Пянич във 2-ата, Алесандро Флоренци в 14-ата и Жервиньо в 28-ата. Този развой на събитията принуди треньорът на "росанерите" да вкара в игра Алберто Джилардино. Това негово решение доведе до успех, тъй като бившият национал на Италия вкара за 1:3 в 58-ата минута.

И докато се очакваше последния съдийски сигнал, в 90-ата минута защитникът Джанкарло Гонзалес върна още едно попадение за 2:3. Веднага след това обаче Жервиньо сложи точка на спора, който се очакваше да има в 4-минутното продължение на редовното време.

В класирането "вълците" се изкачиха на трето място с 14 точки, докато Палермо е 12-и със 7. Възможни са обаче размествания, тъй като до края на деня предстоят още четири мача.