Чочев изравни мачовете от миналия сезон, но Палермо загуби от Милан (ВИДЕО)

Публикувано на: 04.02.2016 08:24

©palermocalcio.it
Палермо, с Ивайло Чочев в състава си, допусна домакинска загуба с 0:2 от Милан в среща от междинния 23-и кръг на Серия "А". Българският национал започна като титуляр и изигра поредния си цял двубой за палермитаните.

Интересно е да се отбележи, че за бившия ас на ЦСКА това бе 18-и мач от началото на сезона. Именно толкова той записа през миналата първа за него година в Калчото. От тях тогава в 13 той бе от първите секунди на терена, докато през настоящата кампания тези двубои са вече 14.

Головете за седемкратния европейски клубен шампион бяха отбелязани още преди почивката. Карлос Бака откри резултата на "Ренцо Барбера" в 19-ата минута, а в 33-ата Мбайе Нианг удвои. Попадението от дузпа се оказа и последно в срещата, която бе посетена от близо 18 хиляди фенове.

В класирането на Калчото Палермо е 15-и с 25 точки. Милан пък събра 39 на шестата позиция и продължава да притиска петия Рома, който е с 41.