Исландия продължава да сънува

Публикувано на: 23.06.2016 08:20

©
 С последния шут в мача дълбоко в продължението Исландия успя да спечели с 2:1 срещу Австрия в двубой от Група "F" и завърши на второ място, което означава, че на осминафиналите ще се изправи срещу Англия.

В същото време в другата среща от групата Унгария и Португалия направиха 3:3, което гарантира на "маджарите" първото място и сблъсък в следващия кръг срещу втория от група Е - Белгия. Кристиано Роналдо и компания обаче също продължават напред и ги очаква сблъсък с Хърватия.

До 94-ата минута резултатът на "Стад дьо Франс" беше 1:1, което означаваше трето място за исландците. Пред угрозата да останат на четвърта позиция австрийците атакуваха "ва банк" и позволиха на съперника да организира контраатака, завършена точно от Арнор Траустасон, който се беше появил като резерва малко по-рано.
Етикети: исландия, австрия