Локомотив ГО допусна нелепо изравняване

Публикувано на: 14.08.2016 22:53

©Пресслужба Локо Пд
Локомотив (Горна Оряховица) и Черно море завърши наравно 2:2 в мача си от трети кръг на Първа лига. Срещата се игра на стадион "Локомотив" в Пловдив и предложи много емоции на феновете най-вече през второто полувреме. Красен Трифонов и Янаки Смирнов бяха точни за "железничарите", докато за тима на Георги Иванов на два пъти се разписа Бакари.

Двубоят се игра на стадион "Локомотив" в Пловдив, а първото полувреме предложи само един гол и нито едно друго интересно положение. Тимът на Ангел Червенков излезе напред в резултата в 39-ата минута, когато Красен Трифонов бе оставен абсолютно непокрит пред вратата на Черно море при центриране, и с глава лесно успя да прониже Чанович за 1:0.

През втората част на терена започна да ври и кипи. Срещата изглеждаше предрешена в 65-ата минута, когато Янаки Смирнов бе на точното място при грешка на Чанович и вкара топката за втори път в мрежата.

След 70-ата минута обаче Бакари взе нещата в свои ръце и в рамките на 3 минути заби два гола във вратата на Локомотив (Горна Оряховица). В 73-ата и 76-ата нападателят, който влезе на почивката, се измъкваше от опеката на защитата и с глава вкара и двете попадения.

Двата отбора имаха възможности да стигнат до победата, но вратарите Кунчев и Чанович се намесваха решително в няколко ситуации. Черно море завърши втора поредна среща с човек по-малко, след като Траян Траянов напусна терена за два жълти картона в 85-ата минута.

В края на мача Чанович на два пъти спаси сигурни голове, с което не позволи на символичните домакините да стигнат до успеха.
Черно море е на върха в класирането със 7 точки, колкото има и Дунав. Локомотив (Горна Оряховица) пък още няма победа в елита и е с 2 точки.

Забележка: Информацията е на БЛИЦ.