И Георги Пеев не помогна срещу ЦСКА

Публикувано на: 02.10.2016 21:02

Отборът на ЦСКА  постигна трета поредна победа в рамките на 9 дни хи се наложи с 4:2 над състава на Витоша (Бистрица) II в мач от четвъртия кръг на "А" окръжна група. Футболистите на Борислав Георгиев на два пъти повеждаха в резултата, но "червените" стигнаха до пълния обрат на стадион "Васил Левски".

Първият гол в двубоя падна още в 5-ата минута на мача, когато играч на Витоша проби отляво, след грешка в защита и центрира към Пламен Стоянов, който реализира.

Малко по-късно Георги Божилов се пробва да изравни резултата, крилото влезе навътре и стреля от дистанция, но вратарят се справи. Секунди по-късно и Атанасов можеше да вкара гол, но отново стражът на гостите се намеси отлично.

В състава на Бистрица бе бившият национал, футболист на Локо (София), Динамо Киев, Днипро и Амкар - Георги Пеев, който в 16-ата минута спечели нарушение за тима си. Секунди по-късно играчите на Валентин Илиев изравниха резултата. Халфът Атанас Кръстев засече центриране от корнер и направи резултата 1:1.

В 27-ата минута стражът на ЦСКА направи грешка след центриране от корнер, увисна, а кълбото се озова в Николай Вучев, който без проблеми вкара втори гол за тима си.

Логичното се случи в 64-ата минута, когато Георги Божилов получи топка отдясно, напредна и шутира перфектно, за да направи резултата 2:2.

В 69-ата минута Атанас Кръстев вкара втория си гол във вратата на Николай Стоилов.

В 87-ата минута голмайсторът на тима Атанас Кръстев бе изгонен от главния съдия Ангел Баялцалиев. Все пак в 89-ата минута Радослав Димитров сложи точка на спора. Той оформи крайния резултат в двубоя.

ЦСКА 1948 - ВИТОША (БИСТРИЦА) 4:2

0:1 Пламен Стоянов (5)
1:1 Атанас Кръстев (18)
1:2 Николай Вучев (27)
2:2 Георги Божилов (64)
3:2 Атанас Кръстев (69)
4:2 Радослав Димитров (89)

Стартови състави:

ЦСКА : 12. Иван Герасимов, 33. Алекс Илиев, 25. Герман Петров, 5. Борислав Ангелов (20. Младенов), 3. Давид Стоянов, 4. Радослав Димитров, 2. Атанас Кръстев, 11. Калоян Стефанов (13. Maртин Нинов), 9. Георги Божилов (66. Eмил Георгиев), 10. Едуарт Атанасов, 8. Георги Кънчев (17. Йоан Maринов)

ВИТОША: 23. Николай Стоилов, 14. Константин Николов, 25. Мариан Германов, 8. Росен Василев, 3. Павел Павлов, 24. Георги Пеев, 15. Иван Иванов, 10. Николай Вучев, 4. Ибрахима Марна, 7. Пламен Стоянов, 18. Димитър Кръстев