Дунав направи 1:1 в Букурещ, готов е за Верея

Публикувано на: 12.11.2016 17:35

©fcdunav.eu
Русенският Дунав направи 1:1 при гостуването си на румънския Конкордия. Мачът се игра на стадиона на домакините в Букурещ.

Конкордия поведе с гол от явна и дълбока засада в края на първото полувреме, а Юлиян Ненов изравни в 81-ата минута. Русенци могат да имат претенции и за неотсъдена дузпа през първото полувреме в тяхна полза.

Старшията Веселин Великов даде възможност на своите възпитаници да ипоиграят почти по равно време, като започна смените още след първата част.

На 19 ноември Дунав гостува на Верея, в мач от второто "завъртане" на двубоите от първенството. В Русе, в първия кръг, мачът на 30 юли приключи при резултат 0:0.

Във временното класиране небесносините заемат четвърта позиция с 22 точки, на точка от третия - Черно море, Верея е на 9 място и със 7 точки по-малко в актива.