Ивайло Чочев вкара, Палермо падна, Бергамо излезе четвърти в Италия

Публикувано на: 12.02.2017 18:04

©palermocalcio.it
Ивайло Чочев върна Палермо в мача срещу Аталанта с гол в 42-рата минута с глава, след като гостите на стадио "Ренцо Барбера" пводеха с 2:0, след попадения на Конти в 19-ата и Гонзалес в 26-ата минута.

Усилията на българина в поредния му силен мач не бяха достатъчни за успеха на сицилианците и те допуснаха фатално трето попадение на Кристанте, с което претърпяха поражение с 1:3 и загубиха 3 точки в домакински мач.

С победата си бергамаските излизат временно на четвърта позиция, в зона "Шампионска лига", но дали ще останат там ще зависи от резултата в Рим между Лацио и Милан.

Палермо стартира в състав: Посавец, Рисполи, Голданига, Гонзалес, Пецеля, Енрике, Яяло, Чечев, Ембало, Несторовски и Трайковски.