Дунав отново хвърли бомба в Разград, би Лудогорец с 1:0

Публикувано на: 09.04.2017 21:57

©Явор Мичев
Дунав за пореден път не се предаде срещу Лудогорец и взе победа в Разград с 1:0. Само преди две седмици небесносините направиха зрелищно 2:2.

Единственото попадение в мача реализира Самир Аясс в 45-ата минута. При това с глава през централната защита на домакините.

Много е вероятно това да е изобщо последния мач на Дунав на този стадион за първенството, доколкото досега играеше домакинските си именно на него.

Почти сигурно на 15 април Дунав ще приеме Черно море в Русе, където вече преминаха и последните тестове на осветлението, започна и косенето на новото тревно покритие.

Разбира се, усилието на Русе да се справи с предизвикателството може да се окаже и интересен парадокс, доколкото и двата домакински двубоя на "драконите" са насрочени за часове в светлата част на дена от 16.30 и 17.30 часа.

Дунав ще гостува при това завъртане в първата шестица на "Герена" и на "Българска армия", а ще приеме Черно море и Локомотив Пд.