В първите 5 кръга ЦСКА излиза срещу 3 съперника играли в елита

Публикувано на: 31.07.2017 15:08

Автор: Проспорт.бг

©sportal.bg
Ето и пълната програма на Югозападна Трета лига за есенния полусезон, която без никакво съмнение акумулира огромен обществен интерес, какъвто у нас в момента е трудно сравним се нещо друго във футбола. Часовете ще бъдат променяни, а не е изключено заради преки телевизионни излъчвания дори самата програма да бъде променяна. Вече има анонс за интерес от популярен телевизионен канал.

Още в първите 5 кръга ЦСКА ще срещне 3 съперника, които през последните са играли в "А" група не толкова отдавна.

И така:


I кръг

12 август 2017, събота, 18.00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Ботев 1937 (Ихтиман);
ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич);
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Вихрен 1925 (Сандански);
Пирин (Гоце Делчев) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин);
Септември (Симитли) - Германея (Сапарева баня);
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1941 (Разлог);
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе);
Банско (Банско) - Миньор (Перник);
Балкан 1929 (Ботевград) - Хебър 1918 (Пазарджик).

II кръг

19 август 2017, събота, 18.00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър 1918 (Пазарджик);
Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград);
Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско);
Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница);
Германея (Сапарева баня) - Марек 1915 (Дупница);
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Септември (Симитли);
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев);
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков);
Свобода 2011 (Пещера) - ЦСКА 1948 (София).

III кръг

26 август 2017, събота, 18.00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Ботев 1937 (Ихтиман);
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Свобода 2011 (Пещера);
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич);
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански);
Марек 1915 (Дупница) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин);
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня);
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог);
Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе);
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник).

IV кръг

2 септември 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Перник);
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик);
Пирин 1941 (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград);
Германея (Сапарева баня) - Банско (Банско);
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Сливнишки герой (Сливница);
Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница);
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли);
Свобода 2011 (Пещера) - Пирин (Гоце Делчев);
ЦСКА 1948 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков).

V кръг

9 септември 2017, събота:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман);
Пирин (Гоце Делчев) - ЦСКА 1948 (София);
Септември (Симитли) - Свобода 2011 (Пещера);
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич);
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански);
Банско (Банско) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин);
Балкан 1929 (Ботевград) - Германея (Сапарева баня);
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин 1941 (Разлог);
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе).

VI кръг

16 септември 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе);
Пирин 1941 (Разлог) - Миньор (Перник);
Германея (Сапарева баня) - Хебър 1918 (Пазарджик);
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград);
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско);
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница);
Свобода 2011 (Пещера) - Марек 1915 (Дупница);
ЦСКА 1948 (София) - Септември (Симитли);
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев).

VII кръг


23 септември 2017, събота:
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев 1937 (Ихтиман);
Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011 (Самоков);
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА 1948 (София);
Сливнишки герой (Сливница) - Свобода 2011 (Пещера);
Банско (Банско) - Беласица (Петрич);
Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен 1925 (Сандански);
Хебър 1918 (Пазарджик) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин);
Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня);
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог).

VIII кръг

27 септември 2017, сряда:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог);
Германея (Сапарева баня) - Чавдар (Етрополе);
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Миньор (Перник);
Вихрен 1925 (Сандански) - Хебър 1918 (Пазарджик);
Беласица (Петрич) - Балкан 1929 (Ботевград);
Свобода 2011 (Пещера) - Банско (Банско);
ЦСКА 1948 (София) - Сливнишки герой (Сливница);
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 1915 (Дупница);
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли).

IX кръг

30 септември 2017, събота:
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман);
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Гоце Делчев);
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Самоков);
Банско (Банско) - ЦСКА 1948 (София);
Балкан 1929 (Ботевград) - Свобода 2011 (Пещера);
Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич);
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански);
Чавдар (Етрополе) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин);
Пирин 1941 (Разлог) - Германея (Сапарева баня).

X кръг

7 октомври 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня);
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Пирин 1941 (Разлог);
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе);
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник);
Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 (Пазарджик);
ЦСКА 1948 (София) - Балкан 1929 (Ботевград);
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско (Банско);
Пирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница);
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница).

XI кръг

14 октомври 2017, събота:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман);
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли);
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев);
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Самоков);
Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА 1948 (София);
Миньор (Перник) - Свобода 2011 (Пещера);
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич);
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански);
Германея (Сапарева баня) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин).

XII кръг

21 октомври 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин);
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня);
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог);
Свобода 2011 (Пещера) - Чавдар (Етрополе);
ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник);
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Хебър 1918 (Пазарджик);
Пирин (Гоце Делчев) - Балкан 1929 (Ботевград);
Септември (Симитли) - Банско (Банско);
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница).

XIII кръг

28 октомври 2017, събота:
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман);
Банско (Банско) - Марек 1915 (Дупница);
Балкан 1929 (Ботевград) - Септември (Симитли);
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Гоце Делчев);
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков);
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА 1948 (София);
Пирин 1941 (Разлог) - Свобода 2011 (Пещера);
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич);
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Вихрен 1925 (Сандански).

XIV кръг

4 ноември 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен 1925 (Сандански);
Беласица (Петрич) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин);
Свобода 2011 (Пещера) - Германея (Сапарева баня);
ЦСКА 1948 (София) - Пирин 1941 (Разлог);
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чавдар (Етрополе);
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник);
Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик);
Марек 1915 (Дупница) - Балкан 1929 (Ботевград);
Сливнишки герой (Сливница) - Банско (Банско).

XV кръг

11 ноември 2017, събота:
Банско (Банско) - Ботев 1937 (Ихтиман);
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница);
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница);
Миньор (Перник) - Септември (Симитли);
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев) -
Пирин 1941 (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков);
Германея (Сапарева баня) - ЦСКА 1948 (София);
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Свобода 2011 (Пещера);
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич).

XVI кръг

18 ноември 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич);
Свобода 2011 (Пещера) - Вихрен 1925 (Сандански);
ЦСКА 1948 (София) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин);
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Германея (Сапарева баня);
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог);
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе);
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник);
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър 1918 (Пазарджик);
Банско (Банско) - Балкан 1929 (Ботевград).

XVII кръг

25 ноември 2017, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман);
Хебър 1918 (Пазарджик) - Банско (Банско);
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница);
Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница);
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли);
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев);
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Самоков);
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА 1948 (София);
Беласица (Петрич) - Свобода 2011 (Пещера).