ЦСКА привлича мечтаещ Барселона (ВИДЕО)

Публикувано на: 01.08.2017 12:45

©api.ning.com
Андон Гущеров се приема за сигурно ново попълнение на ЦСКА, макар все още слуховете да не са официализирани от клуба.

Роденият в Петрич 1990 година нападател има две години в школата на Атлетико Билбао.Той попада при баските, защото е заедно с родителите си, които работят в Испания. Връща се обаче в родния си град и изиграва мачове в "А" група на 18-годишна възраст с Беласица. Привлечен е от Славия, сменя и други клубове.

Преди петилетка отбелязва в интервю, че мечтае да играе за Барселона. Опитът показва, че от България засега това може да се случи единствено чрез мощни и запомнящи се игри за ЦСКА.

Гущеров се прочу особено силно след победата на Септември Симитли над ЦСКА с 2:1 в четвъртфинален мач за Купата на България, на 15 март 2012 година. Именно той вкара първото попадение за победителите в 31-ата минута на мача и бе сред основните виновници за един от прякорите на Стойчо Младенов.