Спартак Плевен умря от глад и спря

Публикувано на: 27.09.2017 14:40

Четвъртият във временнното класиране на Северозапад - Спартак Плевен, едва на 3 точки от вадача от Ердене е на път да приключи предсрочно сезона, независимо, че са единственият тим с едва една загуба от началото.

Предната седмица детските формации на плевенчани загубиха служебно, заради невъзможност да участват в мач, а играчите от първия отбор си събраха багажа и напуснаха Плевен, заради фрапатното безпаричие и глад.

Спартак тръгна с амбиции, направи много добра селекция по всички постове и започна да радва макар и вялата по численост публика на стадион "Слави Алексиев".

Миналия кръг Спартак пропусна да победи Академик в Свищов, като 2 минути преди края на редовното време водеше с 1:0, с гол на Атанас Кръстев, една от легендите на ЦСКА 1948 по честния път към върха.