ЦСКА сгъна на три Локомотив ГО - VIDEO

Публикувано на: 24.03.2018 17:05

©sportal.bg
Йоан Маринов
ЦСКА победи Локомотив ГО с 3:0, в котролен мач игран на стадиона на Висшето транспортно училище "Тодор Каблешков в София.

Мачът стана възможне заради прекъсването н професионалните лиги, заради календара на националните отбори, както и заради отложения кръг в Югозападната трета лига, поради лоши климатични условия.

На отлично подготвения терен двата отбора не си отбелязаха голове през първата част.

ЦСКА излезе напред с попадение на Гущеров от дузпа, в 66-ата миунта, за спъване на влезлия от резервната скамейка Петко Петков.

Минута преди края, друга резерва в мача - Йоан Маринов, покачи на 2:0. 19-годишният нападател и бивш юношески национал бе безпощаден при добавка в дясно на нападението.

Веднага след това Йоан завърши с отлично прострелно подаване бързо разиграна атака в дясно, която бе завършена безарелационно от Таушанов за 3:0.

Локомотив Горна Оряховица се намира на 7-а позиция във временнното класиране на Втора лига.

Отложеният с Пирин ГД мач от първенството на Югозапад ще се играе от 16 часа на 11 април.