Веско и Митко оглавиха Втора лига със селски тим, 3 победи и 1 равен от началото

Публикувано на: 10.08.2019 20:40

©topsport.bg
Талантът на Веселин Великов да прави нещата рационално и опростено дадоха пореден резултат във Втора Лига и селският по произход отбор на Кариана от Ерден (с едва 516 жители при преброяването преди 4 години), поведе временното класиране с 10 точки от един равен срещу Монтана в първия кръг и три поредни победи. Този път жертвата бе Струмска слава.  За червените и  двата гола, още през първата част, вкара опитният Реджеб Халил.

Помощник на Великов пък е историческият Димитър Иванов, вкарал най-бързия гол в историята на разстреляното някогашно дерби ЦСКА-Левски, още в 45-ата секунда.

Софийският Септември направи 4:3 срещу пребрандирания Ботев Луковит, преместен в Ловеч, поради други цели.

Хебър се измъкна с победа в Поморие - 1:0. Спартак Плевен - Ботев Гълъбово - 0:0.

Веднага след Кариана с 9 точки в класирането, но с мач по-малко е софийският ЦСКА 1948, с 9 точки е и Септември. Хебър се нарежда на четвърта позиция, също с 9, а Монтана е на пето място със 7, но и мач по-млако.

Кръгът се затваря в понеделник именно с двубой между Монтана и ЦСКА 1948 от 2030 часа на стадион "Огоста".